Galaxy mini 2 – niedrogi smartfon dla mniej wymagających osób.

samsung_galaxy_mini_2

To niedrogi smartfon. Zdobył sobie sporą popularność nie tylko z uwagi na niską cenę, ale także dość dobre parametry i kolorowe obudowy. Tylna część obudowy jest wymienna, można więc modyfikować kolorystykę swojego telefonu w zależności chociażby od nastroju. Nawet dla osób, które nie mają takich potrzeb to atrakcyjna możliwość, gdyż Samsung Galaxy mini 2 może mieć taki kolor, jaki najbardziej im się spodoba. Bogaty wybór kolorów i możliwość wymiany obudowy sprawiają, że telefon może się spodobać szczególnie młodym osobom.

Ekran o przekątnej 3,3 cala jest dość duży, by przeglądanie stron internetowych czy korzystanie z aplikacji było komfortowe, i na tyle mały, że telefon jest bardzo poręczny. Inne zalety smartfona Galaxy mini 2 to prosta obsługa, doskonała jakość obrazu, szybkie, płynne działanie i wbudowany aparat 3,2 Mpix. Nie jest to może najlepsza matryca, ale warto pamiętać, że telefon jest tani, a zdjęcia i tak złe nie wychodzą.

Samsung-Galaxy-mini-2

Jeśli jednak oczekuje ktoś dobrego aparatu w telefonie, to lepiej wybrać inny. Podobnie, jeśli oczekuje się super wydajności, by np. grać w najbardziej wymagające gry, to lepiej wybrać jakiś bardziej topowy model. Wersja systemu operacyjnego w tym telefonie to Android 2.3.

 

Comments are closed.