Galaxy Note II – dla osób potrzebujących smartfona z dużym ekranem.

Samsung Galaxy Note II

Większa niż jest to przyjęte standardowo wielkość ekranu to cecha rozpoznawcza serii Galaxy Note. Duży ekran sprawia, że telefon staje się mniej poręczny, ale o wiele przyjemniej się na nim pracuje czy ogląda filmy. W Samsung Galaxy Note II N7100 przekątna wyświetlacza to 5.5 cala.

Standardowo nie wykorzystuje się smartfonów do pracy, są wygodne, by odpisać na e-mail, ale edytowanie dokumentów czy pisanie tekstów jest mało komfortowe, właśnie ze względu na mały ekran. Do takich rzeczy bardziej nadają się tablety. Jeśli jednak ma się Galaxy Note II, to w razie potrzeby można i coś napisać, i stworzyć jakiś dokument w telefonie, i nie będzie to wiązało się z jakąś dużą niewygodą. Taki telefon może zastąpić tablet. Wyświetlacz to Super AMOLED z 16 mln kolorów oraz rozdzielczością 720×1280 px, więc jest idealny do grania w gry, oglądania filmów oraz zdjęć.

samsung-galaxy-note II

Smartfon zasługuje na uznanie także ze względu na bardzo dobre podzespoły, chyba nawet najbardziej wybredna osoba nie miałaby czego skrytykować. W Samsung Galaxy Note II znalazły się: 4-rdzeniowego procesor 1,6 GHz, 2 GB RAM i bateria 3100 mAh. System to Android 4.1.2. W wyposażeniu znalazł się także dobry aparat 8 Mpix.

Ciekawostki na temat urządzenia marki Samsung na stronie operatora PLAY.

 

Comments are closed.