Klasyczny telefon Samsung S5610

Samsung S5610_1

Jeżeli nie potrzebuje ktoś smartfona, to warto zastanowić się nad zakupem tego telefonu. Ma duży wyświetlacz, bardzo dobry jak na telefon aparat i sporą funkcjonalność. To telefon, a nie smartfon, więc nie jest też drogi. Tradycjonalistom, którzy nie chcą bardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń, Samsung S5610 może się spodobać. Telefon ma 2.4-calowy kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli oraz numeryczną klawiaturę.

Aparat w tym telefonie posiada matrycę 5 Mpix, jest też dioda LED. Można nagrywać nim obraz wideo. Obecne w telefonie radio oraz odtwarzacz mp3 sprawiają, że jest on czymś więcej niż tylko urządzeniem do kontaktów. Jeśli zaś chodzi o kontakty, to możliwe są nie tylko przez rozmowy głosowe, SMS-y czy e-maile, gdyż są także aplikacje do korzystania z serwisów społecznościowych i komunikatorów.

Samsung S5610_2

Pamięć w telefonie wynosi 108 MB. Samsung S5610 otrzymał slot kart pamięci, więc w każdej chwili będzie można ją zwiększyć, nawet do 32 GB. Telefon posiada także bluetooth i port USB. To prosty telefon, więc nie ma GPS i WiFi. Nie każdy jednak potrzebuje takich funkcji w telefonie i takim osobom może ten telefon przypaść do gustu.

 

Comments are closed.