Następca mistrza, czyli Galaxy Ace 2.

Samsung Galaxy Ace 2

Już Galaxy Ace był świetnym telefonem, niesprawiającym problemów, funkcjonalnym, z dosyć dobrymi jak na swoją cenę podzespołami, wytrzymałym. Jego następca jest jeszcze lepszy i nie są to zmiany symboliczne, ale na duży plus. Zmiany wprowadzone w  Samsung Galaxy Ace 2 to większy ekran z lepszą rozdzielczością (3.8 cala i 480×800 px), dwurdzeniowy procesor 800 MHz, lepsza grafika i więcej pamięci RAM (768 MB).

Zastosowano także bardziej pojemną baterię niż w Galaxy Ace oraz w trochę ulepszonej wersji Galaxy Ace Plus. Pojemność baterii to 1500 mAh. Zmiany te sprawiły, że Samsung Galaxy Ace 2 jest jeszcze lepszym urządzeniem do pracy, rozrywki, gier i internetu niż jego poprzednik. Jeśli jednak posiada ktoś model Galaxy Ace, to może mieć dylemat, czy wymieniać go na nowszą wersję, czy nie, bo to udany model i chociaż słabszy to doskonale sobie radzi w z większością zadań.

Samsung-Galaxy-Ace-2

Nowszy jest jednak bardziej wydajny, co dla niektórych osób będzie mieć znaczenie. Wiele zależy od tego, do czego dokładnie używa ktoś telefonu. Miłośnik gier pewnie go wymieni. Większy ekran i mocniejsze podzespoły dla takich osób będą bardzo ważne.

Wejdź na stronę operatora PLAY i zobacz wideorecenzję tego telefonu. KLIKNIJ TUTAJ

 

Comments are closed.