Niedrogi, funkcjonalny smartfon Samsung Wave III.

Samsung Wave III

Seria Wave to tańsze smartfony. Mimo niskiej ceny sprawują się naprawdę dobrze i stąd ich popularność. Cechą charakterystyczną całej serii jest wyposażenie telefonów w system Bada OS. To własny system producenta. Dla kogoś, kto nie chce w telefonie systemu Android (a takich osób jest sporo) Samsung Wave III to ciekawa propozycja.

Warto się choćby przyjrzeć zastosowanym w nim podzespołom, by to ocenić. Za pracę urządzenia odpowiadają procesor 1.4 GHz, 512 MB pamięci RAM, bateria 1500 mAh, wyświetlacz Super AMOLED 480×800 px (wielkość 4 cale). Nie są to złe parametry i telefon działa bez zarzutu. Główny aparat 5 Mpix z lampą LED umożliwia robienie dobrych zdjęć.

Samsung_Wave III

We wszystkich funkcjach, jakich oczekuje się od smartfonu Samsung Wave III radzi sobie dobrze. To dobry telefon do korzystania z internetu, posłuchania muzyki, obejrzenia filmu, można też pograć w bardzo wiele gier. Brak Androida może jednak dla niektórych osób przeważać nad zaletami telefonu, nie ma się dostępu do ogromnej ilości aplikacji pisanych na niego. Ale na Samsung Wave III aplikacje też są. Nie ma nawet co porównywać ilości tych aplikacji, ale dla osób nie mających pod tym względem jakichś dużych wymagań telefon będzie dobry.

Comments are closed.