Niezwykle odporny Samsung C3350 Solid.

Samsung-Solid-C3350

To jeden z telefonów, które spodobają się osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Nie dla takich osób delikatne telefony, które potrafi zniszczyć byle upadek. Telefon dla osoby żyjącej aktywnie albo pracującej w trudnych warunkach powinien być odporny na działanie wody, na pył oraz na uderzenia i taki właśnie jest Samsung C3350 Solid, trudno go zniszczyć i da się z niego korzystać nawet w ekstremalnych warunkach.

Telefon jest jednak dość specyficzny i nie każdemu może się spodobać. Nie ma w nim obsługi 3G ani WiFi, nie ma też GPS-u, . Ekran nie jest dotykowy, to zwykły kolorowy wyświetlacz, a sam telefon to nie jeden z cienkich, nowocześnie wyglądających modeli, wyglądem nawiązuje do klasyki. Nie każdy jednak potrzebuje tego wszystkiego, a i sam wygląd będzie niektórym odpowiadać. To nie jest też telefon dla kogoś, kto potrzebuje zaawansowanych multimedialnych funkcji albo dobrego aparatu.

Samsung C3350 Solid

Aparat w modelu Samsung C3350 Solid ma tylko 2,0 Mpix i zabrakło w nim lampy błyskowej. To jest telefon dla kogoś, kto chce go zabrać wybierając się w trudny teren albo w trudne warunki. Jeżeli ktoś oczekuje bardziej zaawansowanego technologicznie urządzenia, z większą liczbę funkcji, to C3350 Solid może po prostu kupić jako telefon dodatkowy. Nie kosztuje wiele, więc można sobie pozwolić na taki zakup.

 

Comments are closed.