Samsung C3520 – niedrogi telefon z klapką

Samsung C3520_1

Telefony z klapką nigdy nie przestaną się podobać. Mają wciąż grono swoich zwolenników, o których producenci telefonów starają się nie zapominać. Dla takich właśnie osób powstał telefon Samsung C3520, który ma wszystko to, czego oczekuje się od tradycyjnych składanych telefonów, a więc elegancki wygląd, wygodną klawiaturę i spory kolorowy wyświetlacz.

Wyświetlacz w tym telefonie ma wielkość 2,4 cale, dlatego korzysta się z niego bardzo przyjemnie. Rozdzielczość to 240 x 320 pikseli. Choć Samsung C3520 jest prostym i tanim telefonem, to zapewnia swoim użytkownikom trochę więcej niż tylko zwykłą telefoniczną funkcjonalność.

Samsung C3520_2

Jest w nim aparat z matrycą 1,3 Mpix, który umożliwia także nagrywanie filmów, jest radio, odtwarzacz mp3 i mp4 oraz czytnik kart pamięci, czyli właściwie to wszystko, czego się od nowocześniejszych telefonów oczekuje. Pamięć wbudowana to tylko 28 MB, dlatego czytnik kart bardzo się przyda. Można dzięki niemu skorzystać z pamięci zewnętrznej, maksymalnie może to być nawet 16 GB.

 

Comments are closed.