Samsung Galaxy Ace – dobry smartfon w korzystnej cenie.

Samsung Galaxy Ace

To przystępny cenowo telefon z średniej klasy urządzeń z Androidem. Słabszy pod względem parametrów od topowego Galaxy S, ale tańszy od niego, bardzo udany jak na produkt w niższej cenie, więc także sprzedaje się świetnie. Jest mniejszy niż Galaxy S, więc i bardziej poręczny. Zresztą sama nazwa wskazuje, że Samsung Galaxy Ace musiał być udanym telefonem, prawdziwym asem w swojej klasie.

To smartfon z dotykowym ekranem. Jego wielkość to 3,5 cala, więc wystarczająca, by przyjemnie oglądać zdjęcia albo przeglądać internetowe strony. Wersja systemu to Android 2.2 Froyo. To wersja pierwotna, jest także możliwa aktualizacja do 2.3.6 Gingerbread. Samsung Galaxy Ace to smartfon mały, lekki i solidnie wykonany. Doskonale sprawdza się jako urządzenie do przeglądania internetu, muzyki i filmów. Aparat 5 Mpix pozwala robić dobre zdjęcia.

Samsung-GALAXY-Ace

Przyjemnie się także gra w gry, choć te najbardziej wymagające mogą nie zawsze działać płynnie. Telefon ma trochę słabsze podzespoły niż topowe modele Samsunga: 280 MB RAM i procesor Qualcomm MSM7227 800 MHz. Są one jednak wystarczające do normalnego korzystania z telefonu, działa płynnie, nawet jak korzysta się z kilku aplikacji. Telefon warto też kupić z uwagi na długo działającą baterię.

 

Comments are closed.