Samsung Galaxy S Advance – smartfon dla wymagających użytkowników.

Samsung Galaxy S Advance

Advance to nowa odświeżona wersja modelu Galaxy S, to alternatywa dla całej popularnej serii produktów Galaxy S. Kiedy szuka się dla siebie nowego telefonu, to ten warto wziąć pod uwagę. Smartfon Galaxy S Advance powinien się spodobać nawet bardziej wymagającym użytkownikom, a to ze względu na bardzo dobry wyświetlacz, mocne podzespoły, płynną pracę urządzenia, jego funkcjonalność, solidną obudowę i wiele innych zalet.

Duży 4-calowy ekran o rozdzielczości 480×800 pikseli, dwa rdzenie procesora z taktowaniem 1GHz, 768 MB RAM oraz praca na systemie Android czynią z Samsung Galaxy S Advance doskonałe urządzenie do internetu, gier, oglądania filmów, zdjęć oraz czytania e-booków.

Samsung-Galaxy-S-Advance

Zdjęcia oraz filmy robione tym telefonem też nie wychodzą najgorsze, odpowiada za nie aparat 5 Mpix z lampą błyskową. Dodatkowy aparat służy do wideorozmów. Nagrywanie filmów odbywa się w jakości HD. System operacyjny zastosowany w Galaxy S Advance to Android 2.3, ale telefon ten otrzymał aktualizację do 4.1.2 Jelly Bean.

 

Comments are closed.