Samsung Galaxy S III – jeden z najlepszych smartfonów na rynku.

Samsung Galaxy S III

Tak mówi się o wielu smartfonach, ten jednak należy do ścisłej czołówki. Niewiele da się znaleźć telefonów, które mogłyby podjąć z nim rywalizację. Widać to zresztą w popularności tego modelu, Samsung Galaxy S III to jeden z najlepiej sprzedających się smartfonów. Ten niezwykle udany telefon to wielki sukces Samsunga, pokazujący, kto obecnie wyznacza standardy.

W telefonie zastosowano 4-rdzeniowy procesor taktowany 1.4 GHz, 1 GB RAM, baterię o pojemności 2100 mAh. Takie parametry robią wrażenie, a to nie jedyne atuty smartfona marki Samsung, bo jest i rewelacyjny wyświetlacz o rozdzielczości 720×1280 px. Atutem dla wielu osób jest jego wielkość, to 4,8 cale, więc granie w gry czy oglądanie filmów na tym telefonie to prawdziwa przyjemność.

Samsung_Galaxy S III

Także aparat robi dobre wrażenie, zastosowano w nim matrycę 8 Mpix. Filmy nagrywane są w jakości Full HD. Wśród zalet, jakimi może się pochwalić Samsung Galaxy S III (dowiedz się więcej o tym modelu) znajdują się także obudowa z poliwęglanu i pokrycie ekranu szkłem Corning Gorilla Glass 2, Android w wersji 4.0 i sporo przydatnych funkcji.

 

Comments are closed.