Samsung Galaxy S III mini – popularny model w mniejszej wersji.

Samsung Galaxy S III mini

Ogromny sukces sprzedażowy modelu Galaxy S III skłonił producentów do przygotowania mniejszej wersji. Smartfon jest wyraźnie mniejszy, ale zawarty w nim 4-calowy ekran to wystarczająca wielkość, by z Galaxy S III mini korzystało się w pełni komfortowo. Podobnie jak jest to w przypadku Galaxy S III, tak i kupując mniejszą wersję można się spodziewać takich zalet jak bardzo solidna, odporna na uszkodzenia obudowa, doskonała jakość obrazu oraz szybki procesor. Nie ma w Samsung Galaxy S III mini żadnych problemów z płynnością pracy, nawet przy kilku aplikacjach uruchomionych równocześnie.

Za wydajność i płynność działania urządzenia odpowiada dwurdzeniowy procesor 1 GHz, grafika Mali-400 oraz 1 GB RAM. Praca urządzenia odbywa się pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean. Jak widać Samsung Galaxy S III mini jest nie tylko mniejszy, ale i ma trochę słabsze podzespoły od swojego pierwowzoru.

samsung_galaxy_s3_mini

Nie zmienia to jednak faktu, że jest to super wydajny telefon i jeśli chciałby ktoś kupić go ze względu na mniejsze rozmiary albo niższą cenę, to nie powinien być zawiedziony. Słabszy jest także aparat, to 5 Mpix, ale jeśli ktoś nie oczekuje, że telefonem będzie mógł robić równie dobre zdjęcia co aparatem, to ten zawarty w S III mini mu wystarczy. Zdjęcia wychodzą całkiem dobre.

 

Comments are closed.