Samsung i9070 Galaxy S Advance – odświeżona wersja Galaxy S

Samsung i9070 Galaxy S Advance_1

Telefonów z serii Galaxy S przedstawiać nie trzeba, gdyż jest to jedna z najpopularniejszych serii urządzeń firmy Samsung. Ten telefon jest odświeżoną wersją pierwszego przedstawiciela tej popularnej serii, czyli modelu Galaxy S. Pod wieloma względami Samsung i9070 Galaxy S Advance jest bardzo udanym modelem i ma przystępną cenę, więc warto zainteresować się nim bliżej, jeśli poszukuje się nowego smartfona.

Smartfon otrzymał 4-calowy ekran Super AMOLED z rozdzielczością 480 x 800 pikseli oraz system Android 2.3 (Gingerbread). Można dokonać aktualizacji systemu do nowszej wersji 4.1.2 (Jelly Bean). W telefonie Samsung i9070 Galaxy S Advance znalazł się dwurdzeniowy procesor 1 GHz wspomagany przez 768 MB RAM, więc jest to wydajne urządzenie. Ilość wbudowanej pamięci to 8 GB albo 16 GB i można ją powiększyć o kolejne 32 GB.

Samsung i9070 Galaxy S Advance_2

Aparat otrzymał matrycę 5 Mpix, funkcję wykrywania twarzy i uśmiechu oraz diodę LED. Filmy tworzone są rozdzielczości HD. Dodatkowa kamerka ma rozdzielczość 1,3 Mpix. Warto zainteresować się smartfonem także ze względu na jego wygląd. Wygląda on bardzo elegancko i solidnie, pomimo że wykonany został z plastiku.

 

Comments are closed.