Wydajny, niedrogi Samsung i8160 Galaxy Ace II

Samsung i8160 Galaxy Ace II_1

To jeden z ciekawszych smartfonów ze średniego segmentu cenowego. Może się spodobać z wielu powodów. Jego największymi zaletami są wydajny procesor i dobry aparat fotograficzny. Dla kogoś, kto chce mieć wydajny oraz o dobrej funkcjonalności smartfon, Samsung i8160 Galaxy Ace II będzie propozycją bardzo interesującą.

Wspomniana dobra wydajność wynika z wyposażenia telefonu w dwurdzeniowy procesor 800 MHz. Ilość pamięci RAM to 768 MB. Wbudowany aparat ma matrycę 5 Mpix, diodę LED i pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości HD. Jest także kamerka przednia, a więc i możliwość prowadzenia wideorozmów.

Samsung i8160 Galaxy Ace II_2

Telefon jest dotykowy, ekran ma wielkość 3,8 cali oraz nie najgorszą rozdzielczość 480 x 800 pikseli. Jak jest to zazwyczaj w przypadku telefonów ze średniej półki cenowej, Samsung i8160 Galaxy Ace II nie oferuje wiele pamięci wbudowanej. Jest jej 4 GB, ale że jest także slot kart pamięci, to braku tej pamięci się nie odczuje. Obecny w smartfonie system Android to starsza wersja 2.3 Gingerbread, ale można ją zaktualizować do nowszej.

 

Comments are closed.